Floral print clutch bag with handle
$50.00
| Material | Velvet and handicraft fabrics |
| color | green |
| size | 23 x 9 x 16 cm |
| Weight | 500 grams |
| Country of manufacture | India |
| Material | Velvet and handicraft fabrics |
| color | green |
| height | 16cm |
| width | 9 cm |
| length | 23 centimeters |
| Weight | 500 grams |
| type | Sling Bag |
| Department | woman |
| Features | Mobile phone holder, casual use |
| style | Same as the photo |
| Country of manufacture | India |
Fabric Name – Velvet Green
Color – Green
Pattern – Solid
Outer Material – Velvet and Handicraft Fabric
Inner Fabric – Waterproof Lining
Country of Origin – India
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.