Cotton Bohemian White Sling Bag
$49.99
Walk with pride in yourself.
This handbag is perfect for daily use, shopping, parties, the beach, outdoors and travel.
Product Description
| Material | cotton |
| color | white |
| size | 23.6 x 23 x 4.4 cm |
| Weight | 360 grams |
| Country of manufacture | India |
- A versatile sling bag that can hold a mini pad, cell phone, smartphone, wallet, sunglasses, water bottle, keys, vanity pouch, etc.
- Cotton Material: Made from high-quality cotton macrame cord, it is comfortable, durable and easy to maintain. It can hold an optimal weight without wearing out.
- Portable and Stylish: The smart sling handle makes the bag extremely convenient and elegant to carry.
- A great gift for girls and women.Perfect accessory for everyday use, shopping, parties, beach, outdoor activities and travel.
| Material | cotton |
| fair skin | white |
| height | 4 centimeters |
| width | 15.4 cm |
| length | 20.3 cm |
| Weight | 360 grams |
| type | Sling Bag |
| Department | woman |
| Features | Mobile phone holder, casual use |
| style | box |
| Country of manufacture | India |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
There are no reviews yet.