Embroidered sling bag
$75.99
Attractive Rajasthani Handmade & Embroidered Handbags, Sling Bags, Ethnic Handbags for Girls/Women
Product Description
| Material | cotton |
| color | Multicolor |
| size | 35 x 4 x 25 cm |
| Weight | 200 grams |
| Country of manufacture | India |
- It’s a very stylish and eye-catching handbag.
- The perfect gift for a loved one
- This handbag goes well with both Japanese and Western clothing.
| Material | fabric |
| color | Colorful |
| height | 4 cm |
| width | 15.4 cm |
| length | 20.3 cm |
| Weight | 400.1 grams |
| type | Sling Bag |
| Department | woman |
| Features | Mobile phone holder, casual use |
| style | Half Moon |
| Country of manufacture | India |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.