Women’s Faux Leather Handbags
$480.00
| Material | Population Leather |
| color | Pearl White |
| size | 21.84 x 13.97 x 8.89 cm |
| Weight | 700 grams |
| Country of manufacture | India |
| Material | Population Leather |
| color | Pearl White |
| height | 8.89 cm |
| width | 13.97 cm |
| length | 21.84 centimeters |
| Weight | 700 grams |
| type | Sling Bag |
| Department | woman |
| Features | Mobile phone holder, casual use |
| style | Same as the photo |
| Country of manufacture | India |
Lino Perros
Bag Lino Perros
Bag
Handbag
Pearl White
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
There are no reviews yet.